Dobierzemy urządzenie, które sprosta Twoim oczekiwaniom

PONE Kraków


Program Ograniczania Niskiej Emisji dla Krakowa

W 2014 r. wszedł w życie Program Ograniczania Niskiej Emisji dla Miasta Krakowa. Jego celem jest ograniczenie emisji zanieczyszczeń powietrza, w szczególności pyłowych, pochodzących ze starych i nieekologicznych kotłów na paliwa stałe. Mieszkańcy Krakowa mogą w związku z tym skorzystać z dotacji na wymianę takiego pieca na nowoczesne urządzenie grzewcze.

O dotację w ramach tego programu mogą się starać:

  • osoby fizyczne
  • wspólnoty mieszkaniowe
  • osoby prawne
  • przedsiębiorcy

posiadający tytuł prawny do nieruchomości, wynikający z prawa własności, prawa użytkowania wieczystego, ograniczonego prawa rzeczowego lub stosunku zobowiązaniowego.
Dofinansowanie można uzyskać na likwidację kotłowni i pieca na paliwo stałe oraz zakup i montaż nowej instalacji grzewczej. W latach 2014-2016 dotacja wynosiła 100% kosztów kwalifikowanych inwestycji, w 2017 r. - 80%, a w 2018 r. - 60%.

 

Rok 2019 miał być pierwszym bez dofinansowania, jednak decyzją Urzędu Miasta Krakowa przedłużono okres przyjmowania wniosków do 30 czerwca 2019. Zostało więc tylko kilka miesięcy, kiedy można się starać o dotację w wysokości 60%.

 

Skontaktuj się z nami! Nie musisz zostać sam z toną formalności. Oferujemy pomoc w uzyskaniu dotacji wraz z załatwieniem wszystkich urzędowych formalności oraz doborem najbardziej korzystnego dla Państwa rozwiązania i kompleksową usługą instalacyjną.


Jak wygląda nasze wsparcie?

1. Konsultacja

Poznajemy Twoje potrzeby oraz doradzamy optymalne rozwiązanie dla Twojego domu, które zagwarantuje Ci najwyższą efektywność grzewczą oraz zadowolenie z wyboru.

2. Dotacja

Pomagamy w wypełnieniu wniosku i innych formalnościach niezbędnych do uzyskania dotacji, dzięki której sfinansowanie inwestycji będzie dla Ciebie prawie nieodczuwalne.

3. Montaż

Ekipa doświadczonych fachowców instaluje zakupione urządzenie grzewcze w Twoim domu, abyś mógł jak najszybciej zacząć korzystać z nowoczesnego, wygodnego i efektywnego ogrzewania.

4. Rozliczenie dotacji

Finansujemy całą modernizację za Ciebie, dopilnowując wszystkich formalności, w efekcie czego to my musimy czekać na zwrot dotacji, a Ty nie angażujesz własnych środków.

O usłudze

Pomoc w
sprawie dotacji

1

Analizujemy i pomagamy w wyborze optymalnej instalacji dla Twojego domu.

2

Pomagamy w wypełnieniu niezbędnych wniosków, aby maksymalnie zwiększyć szanse na dotacje.

3

Finansujemy modernizację za Ciebie, dzięki temu to my czekamy na zwrot dotacji, a Ty możesz cieszyć się nową instalacją.

Program miasta Kraków

Skorzystaj z programu ograniczającego
niską emisję
Dla miasta Krakowa


Mieszkańcy Krakowa na mocy ustawy o przeciwdziałaniu powstawaniu smogu mogą skorzystać z bardzo korzystnych dotacji dofinansowującej zakup nowoczesnych urządzeń grzewczych. Dzięki temu możesz w znaczny sposób zredukować koszty całej inwestycji i szybciej cieszyć się z nowoczesnej instalacji grzewczej.

Więcej informacji o samym programie, jak i naszych piecach, które spełniają jego warunki znajdziesz pod linkiem www.powietrze.malopolska.pl/ekoprojekt


Program miasta krakowa

Zgodnie z obowiązującą uchwałą o dotacje
mogą starać się

Osoby fizyczne

Wspólnoty mieszkaniowe

Osoby prawne

Przedsiębiorcy

Jesteśmy firmą, która może sfinansować tę modernizację dla Ciebie — to my będziemy czekać na zwrot dotacji, a nie Ty. W ten sposób nie tylko będziesz mógł szybko cieszyć się nowym piecem, ale również ekspresowym zakończeniem formalności.

KONTAKT

Skontaktuj się z nami teraz

Zgłoś się na bezpłatne
i niezobowiązujące konsultacje


Administratorem Państwa danych osobowych jest LEVADA Sp. z o.o.
z siedzibą w Krakowie, ul. Lindego 17, 30-148 Kraków.
W każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych można się z nami kontaktować pod nr tel.
12 345 02 08, poprzez wiadomość e-mail na adres biuro@levada.pl bądź przez formularz znajdujący się obok.
Dane osobowe będą przez nas przetwarzane w celu umożliwienia przedstawienia naszej oferty handlowej. Informujemy, iż przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych osobowych, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, usunięcia, sprostowania, a także złożenia sprzeciwu.

Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się tutaj:
OCHRONA DANYCH

W GÓRĘ