Program Mój Prąd - Dotacja 5000 zł

Firma rekomendowana przez Urząd Miasta Krakowa

DOTACJE W GMINACH


W ramach walki ze smogiem wiele gmin udziela dotacji na wymianę kotła węglowego. Warunkiem uzyskania dofinansowania jest likwidacja starego paleniska i zakup proekologicznego urządzenia grzewczego. Dotacje przyznawane są na kotły gazowe, kotły na biomasę czy na ekogroszek, na urządzenia korzystające z odnawialnych źródeł energii, a nawet na podłączenie domu do miejskiej sieci ciepłowniczej.

O dofinansowanie mogą się ubiegać:

  • właściciele nieruchomości (osoby fizyczne)
  • wspólnoty mieszkaniowe
  • najemcy lokali komunalnych

Wysokość dotacji zależy od środków, jakimi dysponuje dane miasto. Można uzyskać od 40 do 100% zwrotu kosztów poniesionych na inwestycję.
Jednak nie wszystkie gminy udzielają dofinansowania. Zachęcamy do sprawdzenia bezpośrednio w swojej gminie czy możliwe jest pozyskanie takiej dotacji i na jakich warunkach.


KONTAKT

Skontaktuj się z nami teraz

Zgłoś się na bezpłatne
i niezobowiązujące konsultacje


Administratorem Państwa danych osobowych jest LEVADA Sp. z o.o.
z siedzibą w Krakowie, ul. Rydla 57/2.
W każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych można się z nami kontaktować pod nr tel.
514 123 036 lub 12 345 02 08, poprzez wiadomość e-mail na adres biuro@levada.pl bądź przez formularz znajdujący się obok.
Dane osobowe będą przez nas przetwarzane w celu umożliwienia przedstawienia naszej oferty handlowej. Informujemy, iż przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych osobowych, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, usunięcia, sprostowania, a także złożenia sprzeciwu.

Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się tutaj:
OCHRONA DANYCH

W GÓRĘ