Twórzmy razem zgrany zespół

Stale poszukujemy do naszego zespołu ambitnych osób, które razem z nami chciałby pomagać w dostarczaniu najnowszych rozwiązań grzewczych do domów i mieszkań w całej Polsce. Jesteś zainteresowany? Wypełnij formularz kontaktowy, a my odezwiemy się, aby opowiedzieć Ci o naszej firmie oraz szczegółach współpracy.

Firma rekomendowana przez Urząd Miasta Krakowa

OFERTA

Co możemy razem zrobić


Jesteś instalatorem instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła lub centralnego ogrzewania i jak mało kto znasz się na swojej pracy?

Mamy dla Ciebie propozycję korzystnej współpracy, dzięki której zostaniesz członkiem Małopolskiego Zrzeszenia Instalatorów. Jako członek tej organizacji zyskujesz dostęp nie tylko do stałych zleceń, ale również do wartościowych szkoleń, które pozwolą Ci poszerzać swoje kwalifikacje.

To my zdobywamy klientów za Ciebie, zatem oszczędzasz na reklamie i nie musisz martwić się o ciągłość pracy. Przyznasz, że to uczciwa propozycja?


Dołącz do nas

Zostaw kontakt do siebie - oddzwonimy i porozmawiamy o współpracy.

Gwarantujemy przejrzyste warunki, atrakcyjne wynagrodzenie oraz stałe zlecenia. Czujesz, że jesteś w stanie wnieść wiele dobrego do naszego zespołu? Czekamy na kontakt właśnie od Ciebie!

KONTAKT

Skontaktuj się z nami teraz

Zgłoś się na bezpłatne
i niezobowiązujące konsultacje


Administratorem Państwa danych osobowych jest LEVADA Sp. z o.o.
z siedzibą w Krakowie, ul. Rydla 57/2.
W każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych można się z nami kontaktować pod nr tel.
514 123 036 lub 12 345 02 08, poprzez wiadomość e-mail na adres biuro@levada.pl bądź przez formularz znajdujący się obok.
Dane osobowe będą przez nas przetwarzane w celu umożliwienia przedstawienia naszej oferty handlowej. Informujemy, iż przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych osobowych, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, usunięcia, sprostowania, a także złożenia sprzeciwu.

Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się tutaj:
OCHRONA DANYCH

W GÓRĘ