Stale poszukujemy do naszego zespołu ambitnych osób, które razem z nami chciałby pomagać w dostarczaniu najnowszych rozwiązań grzewczych do domów i mieszkań w całej Polsce. Jesteś zainteresowany? Wypełnij formularz kontaktowy, a odezwiemy się, aby opowiedzieć Ci o naszej firmie oraz szczegółach współpracy.

Firma rekomendowana przez Urząd Miasta Krakowa

OFERTA

O usłudze jaką świadczymy


Jesteś instalatorem instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła lub centralnego ogrzewania i jak mało kto znasz się na swojej pracy?

Mamy dla Ciebie propozycję korzystnej współpracy, dzięki której zostaniesz członkiem Małopolskiego Zrzeszenia Instalatorów. Jako członek tej organizacji zyskujesz dostęp nie tylko do stałych zleceń, ale również wartościowych szkoleń, które pozwolą Ci poszerzać swoje kwalifikacje.

To my zdobywamy klientów za Ciebie, zatem Ty oszczędzasz na reklamie i nie musisz martwić się o ciągłość pracy. Przyznasz, że to uczciwa propozycja?


Dołącz do nas

Zostaw kontakt do siebie - oddzwonimy i porozmawiamy o ewentualnej współpracy.

Gwarantujemy przejrzyste warunki, atrakcyjne wynagrodzenie oraz stałe zlecenia. Czujesz, że jesteś w stanie wnieść wiele dobrego do naszego zespołu? Czekamy na kontakt od Ciebie!

KONTAKT

Skontaktuj się z nami teraz

Zgłoś się na bezpłatne
i niezobowiązujące konsultacje:


Administratorem danych osobowych jest Levada Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Rydla 57/2, 30-087 Kraków. Dane przetwarzane są w celu umożliwienia przedstawienia oferty handlowej. Dane będą przetwarzane do czasu wygaśnięcia wszelkich roszczeń związanych z przedstawieniem oferty bądź wykonaniem zawartej umowy. Osoba, której dotyczą dane osobowe, ma prawo dostępu do tych danych, ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia, przenoszenia lub sprostowania, jak również może wnieść sprzeciw wobec ich przetwarzania.

Zapoznaj się z naszą: Polityką Prywatności

+48 12 345 02 08 biuro@levada.pl

W GÓRĘ