Levada to przede wszystkim doświadczenie

W ostatnich latach z powodzeniem wykonaliśmy tysiące nowoczesnych, ekologicznych i ekonomicznych instalacji grzewczych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Dobierzemy urządzenie, które sprosta Twoim oczekiwaniom

Co dla Was
robimy?


Od 2010 roku pomagamy naszym klientom dobrać najlepsze dla ich domów systemy grzewcze, w tym ekologiczne i oszczędne kotły. Posiadamy certyfikat nadany przez Urząd Marszałkowski, a Urząd Miasta Krakowa rekomenduje nas jako sprawdzonego i godnego zaufania wykonawcę instalacji centralnego ogrzewania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, doradzamy im również w zakresie szeroko rozumianej energii odnawialnej. Specjalizujemy się w montażu fotowoltaiki, kolektorów słonecznych, pomp ciepła oraz w wymianie systemu ogrzewania na proekologiczny, tzn. gazowy lub elektryczny.

Na podstawie analiz opłacalności indywidualnie dobieramy sposób ogrzewania domu oraz przygotowania ciepłej wody z wykorzystaniem wszystkich dostępnych na rynku technologii. Posiadamy bogate zaplecze doradztwa technicznego oraz kilkanaście własnych, sprawdzonych ekip instalacyjnych, dzięki czemu działamy szybko i jesteśmy elastyczni pod względem terminów.


Co nas
wyróżnia?

Wzmocniona Gwarancja - dla Ciebie, czyli otrzymujesz wydłużoną gwarancję do 5-lat na całą instalację, nie tylko na samo urządzenie

Przejrzysta umowa - - otrzymasz od nas dokładną finalną wycenę - bez ukrytych kosztów. A wszystkie ustalenia z fachowcem przelejemy na papier.

Znamy się na dotacjach - Połączymy dla Ciebie do czterch dotacji i obniżymy koszt wymiany źródła ciepła.

12 lat doświadczenia - Z fachowcem Levada możesz omówić kilka opcji ogrzewania i wybrać odpowiednie urządzenie.

Levada w liczbach

Nie musisz wierzyć nam na słowo. Liczby poniżej mówią same za siebie, potwierdzając nasze doświadczenie.

0

mln zł dotacji
pozyskanych dla klientów

0

zlikwidowanych
nieekologicznych palenisk

0

zrealizowanych
instalacji i montaży

W GÓRĘ