Levada to przede wszystkim doświadczenie

W ostatnich latach z powodzeniem zaprojektowaliśmy oraz wykonaliśmy tysiące nowoczesnych instalacji grzewczych
zarówno
dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Firma rekomendowana przez Urząd Miasta Krakowa

Nasza misja
i sposób pracy


Jesteśmy firmą, która sprzedaje i pomaga klientom w doborze odpowiednich kotłów już od roku 2010 na rynku europejskim. Posiadamy certyfikat nadany przez Urząd Marszałkowski, a Urząd Miasta Krakowa rekomenduje nas jako sprawdzonego i godnego zaufania wykonawcę instalacji centralnego ogrzewania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, od 2010 roku pomagamy także w zakresie szeroko rozumianej energii odnawialnej. Specjalizujemy się w zagadnieniach związanych z:
pompami ciepła, kolektorami słonecznymi, fotowoltaiką oraz wymianą systemu ogrzewania na proekologiczny tzn. gazowy lub elektryczny.

Na podstawie analiz opłacalności, indywidualnie dobieramy sposób ogrzewania domu oraz przygotowania ciepłej wody z wykorzystaniem wszystkich dostępnych na rynku technologii. Posiadamy bogate zaplecze doradztwa technicznego oraz kilkanaście własnych, sprawdzonych ekip instalacyjnych, dzięki temu działamy szybko i jesteśmy bardzo elastyczni pod względem terminów.


Co nas
wyróżnia

Kompleksowa obsługa - zajmujemy się wymianą i montażem instalacji grzewczych od fachowego doradztwa, przygotowania dokumentacji i pozyskania dotacji, przez wykonanie projektu i estetycznej instalacji, po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Doświadczenie i profesjonalizm - działamy na rynku od 2010 roku, pozyskaliśmy dotacje dla ponad 2000 osób na kwotę 32 mln zł z programów takich jak PONE, Jawor czy RPO, dotacje rozliczamy bezgotówkowo, współpracujemy z sektorem publicznym.

Bezpłatne doradztwo oraz indywidualne podejście do każdego klienta - badamy potrzeby i oczekiwania naszych klientów, ustalamy z nimi zakres prac i proponujemy najkorzystniejsze dla nich rozwiązania.

Sprawdzeni i polecani - najlepszym dowodem wysokiej jakości naszych usług i montowanych przez nas urządzeń są zadowoleni klienci, którzy polecają nas swoim znajomym i rodzinom.

Nasze realizacje

Montaż kotła gazowego

Montaż pompy
ciepła

Montaż
fotowoltaiki

Levada w liczbach

Nie musisz wierzyć nam na słowo. Liczby poniżej mówią same za siebie, potwierdzając nasze doświadczenie.

0

mln zł dotacji
pozyskanych dla klientów

0

zrealizowanych
instalacji i montaży

0

zlikwidowanych
nieekologicznych palenisk

Kariera z Levada

Zacznij swoją karierę z Levada i twórz z nami wspaniały zespół

Stale poszukujemy do naszego zespołu ambitnych osób, które razem z nami chciałby pomagać w dostarczaniu najnowszych rozwiązań grzewczych do domów i mieszkań w całej Polsce. Jesteś zainteresowany? Wypełnij formularz kontaktowy, a odezwiemy się, aby opowiedzieć Ci o naszej firmie oraz szczegółach współpracy.

KONTAKT

Skontaktuj się z nami teraz

Zgłoś się na bezpłatne
i niezobowiązujące konsultacje:


Administratorem danych osobowych jest Levada Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Rydla 57/2, 30-087 Kraków. Dane przetwarzane są w celu umożliwienia przedstawienia oferty handlowej. Dane będą przetwarzane do czasu wygaśnięcia wszelkich roszczeń związanych z przedstawieniem oferty bądź wykonaniem zawartej umowy. Osoba, której dotyczą dane osobowe, ma prawo dostępu do tych danych, ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia, przenoszenia lub sprostowania, jak również może wnieść sprzeciw wobec ich przetwarzania.

Zapoznaj się z naszą: Polityką Prywatności

+48 12 345 02 08 biuro@levada.pl

W GÓRĘ