Fotowoltaika z Wzmocnioną Gwarancją

Fotowoltaika w Twoim domu to długoletnia inwestycja, z określonym czasem zwrotu poniesionych kosztów. Zazwyczaj wynosi on od 6 do 7 lat. Wiemy jak ważny jest cały okres użytkowania instalacji, i jak wiele czynników może zakłócać jego prawidłową pracę.

Montaż instalacji fotowoltaicznej dla przedsiębiorstwa Gawin

Fotowoltaika z 10-letnią gwarancją na wszystko!

Fotowoltaika w Twoim domu to długoletnia inwestycja, z określonym czasem zwrotu poniesionych kosztów. Zazwyczaj wynosi on od 6 do 7 lat. Wiemy jak ważny jest cały okres użytkowania instalacji, i jak wiele czynników może zakłócać jego prawidłową pracę.

Dlatego też postanowiliśmy zmienić zasady przysłowiowej gry – i wzmocnić podstawową gwarancję aż do 10 lat. Oznacza to, że kupując u nas fotowoltaikę – zyskasz prawie drugie tyle lat bezpieczeństwa – nie dopłacając do tego.

Wzmocniona gwarancja Levada obejmuje zarówno dostarczone przez nas produkty, montaż oraz serwis instalacji. To zobowiązanie, które stawiamy sobie na bezpłatną naprawę lub wymianę wadliwego towaru.

Nasze 10-letnie doświadczenie to mocny fundament, który zmniejsza ryzyko powstania różnego rodzaju nieprawidłowości. Dostarczamy klientom wysokiej klasy produkty oraz usługę, na którą bez wahania możemy udzielić długą gwarancję. Dajemy również wybór Tobie – zobacz Modułowy cennik i  wybierz Wzmocnioną Gwarancję na najbardziej odpowiedni czas dla Ciebie na 10, 15 lub nawet 20 lat.

fotowoltaika-wzmocniona-gwarancja
Fotowoltaika z Wzmocnioną Gwarancją

Fotowoltaika u nas a pozostałe gwarancje na rynku fotowoltaicznym

Ponadto ważny jest wybór odpowiedniego instalatora fotowoltaiki w Twoim domu, który udzieli odpowiedniej gwarancji, zabezpieczając Twoje interesy. Dlatego też chcemy dać Ci pewność fachowej i kompleksowej usługi montażu oraz w sytuacjach awarii – szybkiego serwisu.

Spójrzmy jak rozróżniane są gwarancje w instalacjach fotowoltaicznych:

  • produktowa,
  • na uzysk,
  • gwarancja bądź rękojmia na usługę montażu.

Godnym uwagi jest fakt, że standardem na rynku jest udzielanie przez wykonawcę gwarancji na usługę montażu na okres od 2 do 5 lat i pozostawienie później klienta jedynie z gwarancją producenta (którzy często nie mają nawet w Polsce swojego oddziału). Bez wątpienia proces reklamacji w takim przypadku wydaje się być niekoniecznie szybki i efektywny.

Sprawdź w tabeli gwarancję na poszczególne elementy instalacji

Gwarancje produktowe producentów działają wybiórczo, nie obejmując samego montażu. Oferowane są gwarancje na poszczególne urządzenia np. na panel fotowoltaiczny czy falownik. Natomiast, rękojmia udzielana jest jednocześnie na produkty i usługę, najczęściej tylko na okres 2 lat.

Urządzenie, które ulegnie awarii posiada tylko gwarancję producenta. Oznacza to, że to Tobie pozostawione jest znalezienie odpowiedniego serwisu, który zajmie się zepsutą częścią. Reasumując, gwarancja produktowa producenta może obejmować dany element instalacji, ale już nie dach, na którym został on zainstalowany. U nas jest inaczej. Zyskujesz Wzmocnioną Gwarancję na 10 lat, z możliwością wydłużenia jej na 15 lub 20 lat.

Gwarancja na panele fotowoltaiczne, sterowniki, serwis

Przeglądy serwisowe są również ważne!

Pragniemy przypomnieć również, że zgodnie z warunkami gwarancji oraz obowiązującymi przepisami instalacje elektryczne powinny podlegać okresowym przeglądom eksploatacyjnym wykonywanym przez uprawnione do tego osoby. Godnym uwagi jest fakt, że regularnie wykonywane przeglądy mają wpływ na żywotność, ekonomikę pracy urządzenia, a przede wszystkim na bezpieczeństwo podczas eksploatacji.

Zapytaj nas o fotowoltaikę z Wzmocnioną Gwarancją!

Serwis firmy Levada to kompleksowa obsługa Twojej instalacji. Innowacyjne, nowoczesne i unikatowe w branży rozwiązania sprawiają, że eksploatacja instalacji oraz urządzeń – jest prosta i efektywna.

Fotowoltaika – energia dobra z natury!